Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Çelenkler

Kıbrıs Çiçek Siparişi olarak Düğün, Açılış ve Cenaze için online sipariş vererek Kıbrıs'ta istediğiniz yere çiçek gönderebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanların yanlarında olmak ve en zor günlerinde desteğinizi hissettirebilmek için yollayabileceğiniz çelenklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Çelenk kategorimizde de yer alan beyaz, kırmızı, sarı, pembe renklerde çiçekleri çelenklerde kullanan Kıbrıs Çiçek Siparişi size en uygun çelenkleri sipariş edebilir ve zor günlerinde sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.

Kıbrıs'ın en köklü online çiçek sipariş platformu olan ve taptaze çiçek seçeneklerini sizlere sunan Kibrisciceksiparisi.com hızlı ve güvenli ödeme seçenekleriyle bir tık uzağınızda! Hayatınızın belki de en önemli anlarında Kıbrıs Çiçek Siparişi ailesi olarak her zaman yanınızdayız. Çelenklerimizle Hüznünüzü ve Mutluluğunuzu Paylaşıyoruz. 

Kıbrıs Çiçek Sepeti yıllardır verdiği hizmetlerle en özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. Mesafeler yüzünden her zaman sevdiklerinizin yanında olamasanız da, sizler için Kıbrıs Çiçek Sepeti olarak en önemli anlarda desteğinizi onlara ulaştırıyoruz. Hüznü ve asaleti aynı anda taşıyan cenaze çelenklerimizle, hayatınızın belki de dönüm noktası olan cenaze, açılış ve düğün günlerinize tanıklık ediyor ve acınızı mutluluğunuzu paylaşıyoruz.

Dilediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere, size en uygun çelengi seçebilir, siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Kıbrıs'ın Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Lefke, Güzelyurt, İskele bölgelerine çelenkleri ulaştırarak, cenaze, açılış, düğün gibi çok özel anlarınıza taptaze çiçeklerle destek oluyoruz.

Ayaklı Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıb..
4.000,00TL
Ayaklı Cenaze ve Merasim Çelengi
Aynı Gün Teslimat
Başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz ve Pembe Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz ve Pembe çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiy..
7.500,00TL
Ayaklı Glayor Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'..
4.000,00TL
Ayaklı Kırmızı Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKırmızı Beyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı ve Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız b..
4.000,00TL
Ayaklı Kırmızı Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKızmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey..
4.000,00TL
Beyaz Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da h..
4.000,00TL
Beyaz Gerbera Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da h..
4.000,00TL
Kıbrıs Cenaze Celenk
Aynı Gün Teslimat
Başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİÇeşitli Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Çiçeklerde farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrı..
1.000,00TL
Kırmızı Gerbera Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKırmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'..
4.000,00TL
Kırmızı Karanfil Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKızmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'..
4.000,00TL
Pembe Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİPembe Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Pembe çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da h..
4.000,00TL
Sarı Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslimat
Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİSarı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Sarı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her..
4.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)