Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Babalar Günü

Babalar Günü babalığı, baba figürünü ve babaların toplumdaki etkisini kutlamanın günüdür. Hayatınızdaki en önemli figürlerden biri için güzel bir hediye göndermek harika bir fikir değil mi?

 

Doğduğumuz andan itibaren baba, eğitimimiz için belirleyici bir figürü temsil eder ve ona güzel bir babalar günü hediyesi vermek kesinlikle mükemmel ve haklı bir şeydir. Babanıza onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin ve aileniz için yaptıklarını göstermenin pek çok yolu var. Birlikte geçirdiğiniz heyecan verici ve özel anlar için babanıza teşekkür edebileceğiniz bu özel günde ona harika bir hediye göndermek için sipariş verin.


Babanız için çiçekler, bitkiler, özel hazırlanmış el yapımı çikolatalar ve çeşitli hediyeliklerle mutlu edebilirsiniz. Saksı bitkileri ofisinizi güzelleştirmek veya ev çalışmanızı dekore etmek için ideal çözüm olabilir. Seçim konusunda kararsız kalırsanız, erkekler arasında çok popüler olan orkide büyüleyici bir alternatif olabilir .

 

Babalar günü için eve teslim için gönderilecek çiçekler kesinlikle karışık buketler ve genel olarak yeşil bitkilerdir. Babanız evinin oturma odasına, çalışma odasına veya mutfağa koyabilir, ancak yanından geçtiğinde hediyenin nereden geldiğini hatırlayacaktır. Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Lefke, Güzelyurt, İskele gibi büyük şehirlerde olduğu gibi eve teslim ile online çiçek satış hizmeti KKTC genelinde mevcuttur . Kıbrıs çiçek sepeti çikolata ve hediye konusunda iddialıyız. Kktc çiçek göndermek için sipariş verin ve mutlu olun. %100 Güvenilir. Babalar gününde onları mutlu etmenin en kolay yolu şimdi bir çiçek gönderin. 

Antoryum Çiçeği
Aynı Gün Teslimat
Bu kırmızı çiçekler saksı ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİAntoryum ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot K..
1.250,00TL
Beyaz Papatya Buketi
Aynı Gün Teslimat
Özenle seçilen beyaz papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
1.000,00TL
Beyaz Spatifilyum Çiçeği
Aynı Gün Teslimat
Açılış, Kutlama, Özel Günler, Tebrik özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Spatifilyum ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da h..
1.250,00TL
Çift Dallı Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslimat
Evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Sevdiklerinize şimdi güzel bir saksı çiçeği gönderi..
1.500,00TL
Çift Dallı Mor Orkide
Aynı Gün Teslimat
Evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Sevdiklerinize şimdi güzel bir saksı çiçeği gönderi..
1.500,00TL
Difenbahya Çiçeği
Aynı Gün Teslimat
Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır....ÜRÜNÜN İÇERİĞİDifenbahya ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
1.250,00TL
Dracena Marginata
Aynı Gün Teslimat
Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİDracena MarginataSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz...
2.500,00TL
Ficus Benjamin
Aynı Gün Teslimat
Özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİFicus BenjaminSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir s..
2.500,00TL
Gerbera Krizantem Sepeti
Aynı Gün Teslimat
Sepet içinde sunulan Renkli Gerbera ve Krizantemin muhteşem buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerbera Krizantem SepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot Kartı..
1.400,00TL
Helyum Balon
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİİstediğiniz Sayı ve Harf Helyum BalonKuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı kartlar ile satın alabilirsiniz.En iyi Kıbrıs KKTC Çiçekçi Sepeti.Taze çi..
700,00TL
Kalpte 15 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun..
2.650,00TL
Kalpte 16 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ16 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
2.800,00TL
Kalpte 21 Kırmızı Gül ve 21 Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı Gül21 ÇikolataKutuSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
4.180,00TL
Kalpte 27 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ27 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun..
4.450,00TL
Kalpte 27 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ27 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
4.450,00TL
Kalpte 41 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ41 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
6.550,00TL
Kırmızı Guzmania
Aynı Gün Teslimat
Bu kırmızı çiçekler saksı ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKırmızı GuzmaniaSize Özel SüslemeNot ..
1.250,00TL
Kutuda 101 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ101 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız o..
16.000,00TL
Kutuda 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
2.050,00TL
Kutuda 12 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ12 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
2.200,00TL
Kutuda 15 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
2.650,00TL
Kutuda 20 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ20 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
3.400,00TL
Kutuda 20 Kırmızı Gül 15 Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ20 Kırmızı Gül15 ÇikolataKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde o..
3.850,00TL
Kutuda 51 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun..
8.000,00TL
Kutuda 51 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
8.000,00TL
Kutuda 9 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun ..
1.750,00TL
Kutuda Gerbera
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberalarKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun t..
1.400,00TL
Schefflera (Şeflera) Bitkisi
Aynı Gün Teslimat
Açılış, Kutlama, Özel Günler, Tebrik özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİSchefflera (Şeflera) BitkisiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'..
2.500,00TL
Sepette 4 Dal Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ4 Dal Beyaz OrkideSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Sepet rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
3.400,00TL
Sepette 4 Dal Mor Orkide
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİSepette 4 Dal Mor OrkideSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Sepet rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde ..
3.400,00TL
Sepette Papatya Ayıcık ve Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİPapatyaSepetAyıcıkÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Sepet rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olu..
2.300,00TL
Seramikte 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülSeramikYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Seramik rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
2.050,00TL
Vazoda 11 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm y..
2.050,00TL
Vazoda 11 Kırmızı Gül ve Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülVazoÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olur..
2.550,00TL
Vazoda 15 Kırmızı Gül ve Balon
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Kırmızı GülVazoBalonYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
3.350,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül Balon Çikolata Ayıcık
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoÇikolataAyıcıkBalonYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde..
5.150,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül Balon ve Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoBalonÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
4.750,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül Çikolata ve Ayıcık
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoÇikolataAyıcıkYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olur..
4.450,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül ve Ayıcık
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoAyıcıkYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
3.950,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül Ve Balon
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoBalonYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
4.250,00TL
Vazoda 21 Kırmızı Gül ve Çikolata
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülVazoÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ..
4.050,00TL
Vazoda 7 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslimat
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yu..
1.450,00TL
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)